WEBO, d.o.o.
Dragomelj 84
1230 Domžale
Tel: (+386) 01 560 30 12
Faks: (+ 386) 01 560 30 20
E-pošta: info@webo.si

 

 

Werner Kolodzi
Generalni direktor
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 12
Gsm: 051 444 118
e-mail: werner@webo.si

 

Meta Geržina
Direktor
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 12
Gsm: 051 444 124
e-mail: meta@webo.si

 

Borut Satler
Vodja prodaje vozil
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 26
Gsm: 051 444 121
e-mail: borut@webo.si

 

Anita Štromajer
Prodaja
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 12
Gsm: 051 444 112
e-mail: anita@webo.si

 

Nejc Satler
Prodaja
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 11
Gsm: 051 444 119
e-mail: nejc@webo.si

 

Borut Kump
Prodaja
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 12
Gsm: 051 444 117
e-mail: kump.borut@webo.si

 

Andraž Valant
Računovodstvo
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 10
Gsm: 051 444 110
e-mail: andraz@webo.si

 

Igor Žnidaršič
Vodja logistike
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 28
Gsm: 051 444 128
e-mail: igor@webo.si

WEBO MARIBOR d.o.o.
Ulica heroja Jevtiča 11
2000 Maribor
Tel.: (+386) 02 234 32 40 
Fax: (+386) 02 234 32 44

E-pošta: office-mb@webo.si

 

 

 

 

 

 

 

 

Uroš Predikaka
Direktor
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 42
Gsm: 051 444 242
e-mail: uros@webo.si

 

Patricija Strašnik
Poslovna sekretarka
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 40
Gsm: 051 444 243
e-mail: office-mb@webo.si

 

Matej Sevčnikar
Zunanji sodelavec
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 43
Gsm: 051 672 368
e-mail: export@webo.si

 

Roman Cafuta
Prodaja
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 45
Gsm: 051 444 245
e-mail: roman@webo.si

 

Dušan Filipič
Komercialist
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 46
Gsm: 051 444 246
e-mail: dusan@webo.si

 

Boštjan Geršak
Prodaja
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 47
Gsm: 070 444 247
e-mail: bostjan@webo.si

 

Uroš Meglič
Prodaja
Fax: 02 234 32 44

Tel: 02 234 32 47
Gsm: 070 444 240
e-mail: prodaja@webo.si

 

 

 

 

 
Prikaži večji zemljevid
 
Prikaži večji zemljevid

 

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih