WEBO.SI d.o.o.
Pod Hruševco 44g
1360 Vrhnika
Tel: (+386) 01 560 30 12
Faks: (+ 386) 01 560 30 20
E-pošta: info@webo.si

 

 

 

 

Meta Geržina
Direktor
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 12
Gsm: 051 444 124
e-mail: meta@webo.si

 

Borut Satler
Prokurist
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 26
Gsm: 051 444 121
e-mail: borut@webo.si

 

Nejc Satler
Prodaja
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 11
Gsm: 051 444 119
e-mail: nejc@webo.si

 

Borut Kump
Prodaja
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 12
Gsm: 051 444 117
e-mail: kump.borut@webo.si

 

Vid Kavčič
Prodaja
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 12

Gsm: 051 444 112
e-mail: vid@webo.si 

 

Robert Munstein
Prodaja
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 3012
Gsm: 031 853 799
e-mail: robert@webo.si

 

Andraž Valant
Računovodstvo
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 10
Gsm: 051 444 110
e-mail: andraz@webo.si

 

Igor Žnidaršič
Skladišče / nabava
Fax: 01 560 30 20
Tel: 01 560 30 28
Gsm: 051 444 128
e-mail: igor@webo.si

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WEBO MARIBOR d.o.o.
Ulica heroja Jevtiča 11
2000 Maribor
Tel.: (+386) 02 234 32 40 
Fax: (+386) 02 234 32 44

E-pošta: office-mb@webo.si

 

 

 

 

Uroš Predikaka
Direktor
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 42
Gsm: 051 444 242
e-mail: uros@webo.si

 

Matej Sevčnikar
Direktor prodaje
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 43
Gsm: 051 672 368
e-mail: export@webo.si

 

Patricija Strašnik
Vodja pisarne
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 40
Gsm: 051 444 243
e-mail: office-mb@webo.si

 

Dušan Filipič
Vodja nabave
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 46
Gsm: 051 444 246
e-mail: dusan@webo.si

 

Roman Cafuta
Prodaja
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 45
Gsm: 051 444 245
e-mail: roman@webo.si

 

Uroš Meglič
Prodaja
Fax: 02 234 32 44

Tel: 02 234 32 47
Gsm: 070 444 240
e-mail: prodaja@webo.si

 

Jurij Kopinšek
Vodja projektov
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 40
Gsm: 070 817 729
e-mail: info-mb@webo.si

 

Nik Delević Predikaka
Marketing
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 40
Gsm: 041 327 177
e-mail: nik@webo.si

 

Drejc Slatenšek
Servis
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 40
Gsm: 040 222 110
e-mail: servis@webo.si

 

Tadej Klep
CNC operater
Fax: 02 234 32 44
Tel: 02 234 32 40
Gsm: 051 617 503
e-mail: cnc@webo.si

 

 

 

 

                                                                                       

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih